O nas

Firma Fabbro szczyci się ponad 40-letnią tradycją. Wykonujemy ogrodzenia, bramy, balustrady, konstrukcje stalowe oraz inne realizacje. Nasza siedziba mieści się w Gorzowie Wlkp., jednakże działamy na terenie całej Polski oraz wykonujemy także zlecenia w Niemczech oraz innych krajach Unii Europejskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.

Fachowo i solidnie

Kowalstwo nosi w sobie cechy zarówno zawodu jak i życiowej pasji. Tylko dzięki wieloletniej tradycji i doświadczeniu czerpanemu z wielu dekad pracy jesteśmy w stanie dać Państwu produkt godzien polecenia. Każde zlecenie traktowane jest przez nas poważnie i indywidualnie. Każdy detal oryginalnego projektu jest omawiany bezpośrednio z klientem i dostosowany do jego potrzeb. Dopiero wtedy, po opracowaniu dogodnego rozwiązania, wcielamy daną wizję w życie.

Szeroki asortyment

Asortyment naszych usług obejmuje wykonawstwo produktów z zakresu bram, ogrodzeń, balustrad, furtek, poręczy i innych rozwiązań. Wykonujemy również produkty przeznaczone do wnętrz: kute krzesła, stoły, kwietniki oraz wieszaki. Nasz dział produkcji jest w stanie sprawnie zrealizować zlecenia każdej wioelkości. Ofertę swoją kierujemy do firm i również odbiorców indywidualnych.